181 | LEŽÍCÍ ŽENY
BOETTINGER Hugo (1880 – 1934)
- starting price: 40 000 CZK
- hammer price: 250 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 100 x 131,5 cm, datace 1929, signováno vlevo dole Hugo Boettinger 1929.
Kronikář nových časů/Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880 - 1934).
Jonáková, I., Kronikář nových časů/Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880 - 1934) str. 43.